گروه مهندسی کویر

گروه مهندسی ‌کویر با پشتوانه و تکیه بر سوابق طولانی علمی و اجرایی کادر مدیریتی و پرسنل متخصص و مجرب، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی آغاز نموده است. این گروه مهندسی  با هدف فعالیت مثبت و مؤثر در صنعت آب و فاضلاب کشور و پیشبرد پروژه‌های عمرانی و زیر ساختی موجود تاسیس شده که به منظور دستیابی به این اهداف، مجموعه‌ای از کارشناسان خبره و با سابقه این صنعت که در شرکتها و عرصه‌های مختلف و معتبر فعالیت داشته و کسب تجربه نموده‌اند، در این شرکت گردهم آمده‌اند. پرسنل و کادر اجرایی این شرکت با تجربه بیش از 13 سال در این صنعت و حضور در شرکت‌های فعال و بزرگ مهندسی آب و فاضلاب بوده که در حال حاضر تحت نام گروه مهندسی‌کویر ارائه خدمات می‌نمایند .

این گروه مهندسی در زمینه‌های مختلف از جمله مطالعات، طراحی، نظارت و اجرای طرحهای تامین آب، انتقال و ذخیره آب، تصفیه‌خانه و شبکه‌های توزیع آب، شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب، خطوط انتقال و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، شبکه‌های آبیاری و زهکشی، جمع‌آوری، هدایت و دفع آبهای سطحی، طراحی شبکه‌های آبیاری فضای سبز شهری و مطالعات مدیریت و ارزیابی زیست محیطی ارائه خدمات می‌نماید .

کادر مدیریتی و فنی فعال در این شرکت از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر در رده‌های بالای علمی بوده که رابطه بسیار نزدیکی با صنعت آب و فاضلاب داشته‌اند.

گروه مهندسي ‌كوير مجموعه‌ای از تیم‌های مهندسی مختلف با كادري مجرب، علمي و اجرايي با سوابق درخشان در سطح كشور و گواهينامه‌های لازم در زمينه‌هاي خدمات مشاوره تأسيسات آب و فاضلاب و خدمات پيمانكاري آب و تأسيسات تجهيزات، دارای گواهینامه ISO 9001:2008 و دارای گواهینامه فعالیت صنعتی، با رويكرد تصفيه آب و فاضلاب، ایستگاه‌های پمپاژ و ساير خدمات مورد نياز و مرتبط با صنعت آب و فاضلاب، آماده ارائه خدمات زیرمي‌باشد.

   اهم فعاليت‌هاي گروه مهندسی کویر در بخش فاضلاب :

§         انجام مطالعات طرح‌‌های جمع آوری و تصفیه فاضلاب

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی – انسانی

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج چربی‌گیر

§         مشاوره، طراحی، ساخت و راه‌اندازی پکیج تصفیه فاضلاب کارواش

§         مشاوره، طراحی و اجرای تصفیه خانه‌های فاضلاب بتنی

§         طراحی، ساخت و اجرای سپتیک تانک‌های پلی اتیلنی و بتنی

§         طراحی و ساخت تجهیزات فیلتراسیون از قبیل فیلترهای شنی، کربنی و میکروفیلتراسیون

§         طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکال تصفیه‌خانه‌ها از قبیل آشغالگیرهای دستی و مکانیکی

§         مهندسی مجدد و راه اندازی تصفیه خانه‌های فاضلاب

§         راه اندازی و بهره‌برداری تصفیه خانه‌های فاضلاب

§         تامین تجهیزات الکترومکانیکال

 

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام گروه مهندسی کویر

کانال تلگرام گروه مهندسی کویر

مشکلات فاضلاب را به ما بسپارید 

فاضلاب تصفیه نشده حاوی مقدار زیادی مواد آلی، میکروارگانیسمهای بیماری زا، ترکیبات سمی و مواد مغذی است. از این رو فاضلاب مخاطرات بهداشتی و پیامدهای مخرب زیست محیطی را به دنبال دارد و باید فوراً از منابع تولید جمع آوری و قبل از دفع نهایی به شکل مناسب تصفیه شود. از طرفی کمبود آب و اهمیت تأمین آب مورد نیاز صنایع و کشاورزی، موجب شده بازیابی پساب تصفیه شده از فاضلابهای شهری و صنعتی با کیفیت مناسب و مورد نیاز، اهمیت زیادی پیدا کند.
کیفیت طراحی، بهینه سازی انرژی، مناسب و به روز بودن طرحهای تصفیه فاضلاب، اقتصادی بودن طرحها و کیفیت بالای پساب تصفیه شده از جمله نکات مورد توجه این گروه مهندسی در طرحهای فاضلابی می باشد. 
    
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13